• AKABEY Su Arıtma Sistemleri, Adana Su Arıtma Sistemleri Firması
  • AKABEY Su Arıtma Sistemleri, Adana Su Arıtma Firmaları Adana'nın ilk tercihi olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Adanadaki Su Arıtma Firmaları, Adana Akabey'i tercih etti.

Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı1998 yılında su arıtma cihazlarının üretimine ve satışına başlayan Akabey Su Arıtma Sistemleri firması ilk günden itibaren kurumsallığı ön planda tutarak Adana'lı müşterilere hizmet vermeye başlamıştır. Su Arıtma Cihazı Satışı, Su Arıtma Sistemleri Servis ve Montaj Hizmetleri, Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi, Su Arıtma Cihazı Arıza ve Bakımı Hizmetlerimiz arasındadır.

Akabey Su Arıtma Sistemleri 1998 yılından beri su arıtma sistemlerinin öncü kuruluşlardan olup, sektöründe Adana'nın en iyi Su Arıtma Firması olmasının yanı sıra Türkiye'nin sayılı firmaları arasında yer almak için çalışmalarını sürüdürmektedir. Kuruluşundan bu yana geçen zamanda her geçen gün genişleyen ürün yelpazesiyle, ev tipi su arıtma ve endüstriyel su arıtma alanlarında kaliteyi ilke edinmiştir. Sağlam altyapısı satış ve satış sonrası teknik destek ağı sayesinde Adana bölgesinde dürüst, saygılı, prensipli duruşu, müşteri memnuniyeti esasına dayanan ilişkiler kurması sayesinde ,kısa zamanda geniş bir müşteri tabanına sahip olmuştur. Sektöründe müşteri memnuniyetini önemseyerek, tüm ürünlerine 10 yıl garanti vererek bir ilk olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kalite ve ucuzluk ilkesinden taviz vermeden herkesin sahip olabileceği fiyatlarla siz değerli halkımızın hizmetine sunmanın ayrı bir gururunu yaşıyoruz. Su arıtma cihazı sahibi olmak bir lüks ihtiyaç değil, her kesimden insanın sahip olması gereken bir sağlık ürünüdür. Gayemiz herkesi su arıtma cihazı sahibi yapabilmek.

Müşterilerimize ücretsiz tanıtım ve danışmanlık hizmeti sunan firmamız kaliteden asla ödün vermeden zamanında müşteri ihtiyaçlarını karşılayarak müşterinin menuniyetini kazanmayı kendine ilke edinmiştir. Bizim için Referans Müşterinin Mutluluk İfadesidir. Biz, bir müşteri 10 müşteri mantığı ile hareket ediyor ve onlar ile var olduğumuzu hiç unutmuyoruz...

info@akabeysuaritma.com