• Sağlıklı Su için 5 Aşamalı Akabey Su Arıtma Cihazı kullanın sağlığınızdan olmayın.
  • Akabey Su Arıtma Sistemleri ile Sağlıklı Su İçin Sağlıklı Yaşayın

5 + 2 = 7 Aşamalı Akabey Su Arıtma Cihazı ile Sağlığınıza sahip Çıkın...

Su Arıtma Sistemleri sektöründe öncü kuruluşlardan alan firmamız, Adana ve çevre illerde en çok tercih edilen su arıtma firmaları arasında yer almaktadır. Akabey Su Arıtma Firması kurulmasıyla birlikte ev tipi su arıtma cihazlarında kaliteyi ilke edinmiş, satış sonrası evlere teknik servis, su arıtma cihazı bakımı, montaj ve filtre değişim hizmetleri ile müşterilerinin haklı takdirini kazanmıştır. Su Arıtma Cihazı Markanız Ne Olursa Olsun bir telefon kadar yada internet sitemizden bir tık uzağınızda sağlıklı su içebilmeniz için hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 Su Arıtma Cihazı

Akabey 5+2 = 7 Aşamalı Su Arıtma Cihazı Ürün Özellikleri

75 GPD bir sistem sadece içme suyu olarak değil, evinizde temiz suya ihtiyaç duyduğunuz her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz arıtım teknolojisine sahiptir. Cihazımızda suyun temas ettiği her bir parça NSF (Ulusal Hijyen Enstitüsü) belgesine sahiptir. Arıtma cihazı tezgah altında kullanıma uygundur. Cihazlarımızın, çeşitli tank kapasiteleri bulunmaktadır. Tüm cihazlarımız NSF (Ulusal Hijyen Enstitüsü) Belgelidir. su arıtma cihazı seçeneklerimiz;

12 Litre Tank Kapasiteli 5 Aşamalı 110 PSI Pompalı Su Arıtma Cihazı + 3 Kollu Sarı Musluk

12 Litre Tank Kapasiteli 5 Aşamalı Pompasız  Su Arıtma Cihazı + 3 Kollu Sarı Musluk

8 Litre Kapasiteli Tankı İçinde 5 Aşamalı 110 PSI Pompalı Compact  Kasalı Su Arıtma Cihazı + Sarı  Musluk

12 Litre Kapasiteli Tankı İçinde 5 Aşamalı 110 PSI Pompalı Compact Kasalı  Arıtma Cihazı + Ankastre Musluk

Akabey Su Arıtma Cihazı 5 + 2 = 7 Aşamada Suyu Nasıl Sağlığına Kavuşturmaktadır.

(Aşama 1) 5 Micron Filtre: 5 Mikron Sediment Filtre Beş mikron ve üzerindeki kiri, pası ve kum parçacıklarını giderir.

(Aşama 2) Aktif Carbon Filtre :  Karbon Filtre Klorun ve organik kimyasallarin %99'unu alir.

(Aşama 3) 1 Mikron Filtre : 1 mikron ve üzerindeki partikülleri gidererek membranınzın ömrünü uzatır.

(Aşama 4) 75 GPD American Filimtec Membran :  Ters Osmoz Membran 75'lik membran. Günde 270 litreye kadar iyi su üreten ince film kompozit kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek su kontaminantlari %95"e varan oranlarda giderir: arsenik, kursun, bakir, baryum, krom, civa, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum.

(Aşama 5) Post İnline Carbon Filtre : Son Karbon Filtre Suyunuzun içimselligini arttırır. Hindistan cevizi kabuğundan yapılmış anti-bakteriyel filtre.

(Aşama 6) Mineral Filtre Mineral filtre Maifan, Bentonit, Kalsiyum ve Aktif Seramik taşlarından oluşup suyunuza %100 doğal mineraller ilave eder. Maifan taşları besin elementleri içerir ve sağlıklı insan vücudu, saçları ve cildi için önemli bir mineraldir. Bentonit minerali sindirim sisteminizin düzenli çalışmasına yardımcı olur. Kalsiyum minerali sağlıklı kemik ve diş yapısı sağlar. Aktif seramik nano partikülleri ve mikroorganizmaları süzmeye yardımcı olur.

(Aşama 7) Alkali Su Elde Edilir: Böylece elde ettiğimiz su oldukça iyi emilebilme özelliği ile vücutta ihtiyaç duyulan hücrelere çok daha kolay ulaşacak ve büyük fayda sağlayacaktır.

Crystaline Su Arıtma Sistemlerimiz, alanında dünyanın en büyük 4 kuruluşu olan;

  • SGS (Kuruluş Belgesi ) - SGS TEST Rapor Belgesi
  • NSF İnternational (www.nsf.org) (Uluslar arası güvenlik,sağlık ve hijyen standartlarına uygunluk belgesi)
  • Water Quality Association (www.wga.gov) (Dünya Su Kalite Derneği Sertifikası)
  • TÜV Sertifika ( Kalite ve güvenlik yönünden TÜV Rheinland Grubu tarafından yapılan belli testleri geçip onaylanmış ürün ) tarafından test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Su arıtma cihazlarımız, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından 2 yıl garantilidir.
info@akabeysuaritma.com