• Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Ne Zaman Yapılır?
  • Su Arıtma Cihazı Filtre Değişim Zamanı nasıldır?
  • Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Nasıl Yapılır?
  • Su Arıtma Cihazın Filtresi Nasıl Değiştirilir?
  • Su Arıtma Cihazın Filtresi Nasıl Takılır?

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Bildiğiniz gibi su arıtma cihazı filtre değişimi sağlığımız açısından önemli bir konudur. İşte bu yüzden Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Ne Zaman Yapılır? Filtre Değişim Zamanı Nasıldır? Filtre Değişimi Nasıl Yapılır? Cihazın Filtresi Nasıl Değiştirilir ve tekrar takılır? sorularına yanıt arayacağız bu yazımızda. Çoğu su arıtma cihazı filtreleri temizlenemediğinden temizlemeye çalışmak yerine değiştirmek daha mantıklı bir davranış olacaktır. Su arıtma cihazı filtre gözenekleri tıkandıkça, filtrenin etkisi azalır ve suyu filtre etme oranı düşer. Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Adana ve çevre illere firmamız güvencesiyle sunulmaktadır.

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Ne Zaman Yapılır? Değişim Zamanı Nasıldır?

Cihaz filtresi kimyasal ve bakterileri filtre ettiğinden dolayı filtreyi temizleyip kullanmamız olanaksızdır. Ev Tipi (Evsel) su arıtma cihazlarının hiçbirinin filtresinin temizliğinin yapılarak kullanılmasına imkan yoktur. Su arıtma cihazı Filtre Değişim Zamanı 6 ay olarak şu şeklilde uygulanmaktadır. Su arıtma cihazlarında bulunan ilk 3 filtre mutlaka 6 ay sonra değişmelidir. Buradaki 6 ay şu şekilde açıklığa kavuşmalıdır. Kullansanız da kullanmasanızda 6 ay önce taktığınız su arıtma cihazı filtresi değiştirilmelidir. Ayrıca su arıtma cihazlarının mutlaka su görmesi, yani içinden su geçmesi gerektiği için 20 gün gibi bir sürede cihazınızın içinden su geçmezse, su arıtma cihazı filtreniz kuruyacağından filtre içinde bakteri oluşumuna sebep olur. Bu sebepledir ki cihazın uzun süreli kullanılmaması durumunda, kullanılmadan önce mutlaka filtreleri değiştirilmelidir.

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Nasıl Yapılır? Nasıl Değiştirilir ve Tekrar Takılır?

Eğer su arıtma cihazınızı Akabey Su Arıtma Sistemleri firmasından aldıysanız, firmamız filtre değişim takibini siz tüketicilerin yerine kendisi yaparak sizleri bu zahmetten kurtarmaktadır. Yani tüketicilerin filtrelerin ömrüne bağlı kalarak değişim zamanlarını iyi kontrol etmeleri, bir firmadan aldılarsa, mutlaka bu takibin yapılmasını istemeleri gerekir. İşte bu yüzden Akabey Su Arıtma Sistemleri Montajını yaptığı ürünlerin takibini yapmaktadır. Bu işlemleri Akabey Su Arıtma olarak internet sitemiz veritabanında takip ederek, evinizde hızlı güvenilir, kaliteli malzemeler ile itina ile yapmaktayız.

Akabey Su Arıtma Sistemleri, sektöründe Adana'nın en iyi Su Arıtma Firması olmasının yanı sıra Türkiye'nin sayılı firmaları arasında yer almak için çalışmalarını sürüdürmektedir. Firmamızın su arıtma sistemleri çok sayıda Sertifika ve Kalite Belgesine sahiptir. Firmamızdan alınan ürünlerin kurulumu ve montajı evinizde yapıldıktan sonra filtre değişimi takibi ve hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Bunun için telefon numaramız yada sitemiz üzerinden online servis hizmetimizi kullanabilirsiniz.

info@akabeysuaritma.com